Chelsea: Még fejlődnie kell, mert... – Sarri Hudson-Odoiról

2019.03.08. 16:49
Sarri szerint még fejlődnie kell (Fotó: AFP)
Maurizio Sarri, a Chelsea labdarúgócsapatának menedzsere sajátos módon dicsérte meg a harmadik gólt szerző Callum Hudson-Odoit a Dinamo Kijev elleni Európa-liga-győzelem után.

A 18 éves futballista a csütörtöki mérkőzés 78. percében állt be, az összecsapás hajrájában pedig sikerült betalálnia, megszerezve ezzel harmadik gólját a jelenlegi kiírásban.

„Fejlődnie kell még, mert úgy, mint a többiek, csak 22-23 éves korában fog a csúcsra érni. Hagyjuk javulni a média, a szurkolók és a klub nyomása nélkül!” – mondta Sarri a Dinamo Kijev elleni El-meccset követően.

Az már más kérdés, hogy négy-öt esztendő múlva még szintén a Chelsea-nél lesz-e az angol játékos. A Bayern München nagy erőket mozgatott meg télen, hogy szerződtesse a tehetséges támadót, ám ez végül kudarcba fulladt, a nyáron pedig valószínűleg a PSG is harcba száll Hudson-Odoi aláírásáért.