Championship: Tőzsérék sikere, Bajner csapata ikszelt

2014.09.30. 23:03
Az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Championship) 10. fordulójában Tőzsér Dániel együttese, a Watford hazai pályán 2–1-re legyőzte a Brentfordot.

A magyar középpályás végigjátszotta a találkozót, amelyen a házigazda egy kihagyott tizenegyest követő kipattanóból szerzett vezetést, és bár a vendégek egy órányi játékhoz közeledve egyenlítettek, a 70. percben ismét betalált a Watford. A házigazda emberhátrányban zárta az utolsó másodperceket, miután a 93. percben Daniel Pudil megkapta második sárgáját is.

Bajner Bálint csak a kispadon kapott helyet az Ipswichben, amely 1–1-es döntetlent játszott a Sheffield Wednesday otthonában.

Wigan Athletic–Nottingham Forest 0–0
Az élmezőny állása: 1. Norwich City 20 (20–9), 2. Nottingham 20 (17–7), 3. Watford 20 (19–11)