Championship: Bogdán megsérült, Tőzsér gólt szerzett

2014.08.23. 18:11
Megsérült Bogdán Ádám, az angol labdarúgó-másodosztályban szereplő Bolton kapusa. A magyar válogatott játékost le kellett cserélni, nélküle pedig 2–1-es vereséget szenvedett csapata a Brighton otthonában. A Watford 4–1-re legyőzte a Leedset, Tőzsér Dániel a 93. percben betalált.

Bár vezetett a Bolton, amely 25. percben került előnybe, 12 perccel később gólt kapott, melynek során Bogdán megsérült (ütközött egy társával, a szeme fölött felszakadt a bőre), ezért le kellett cserélni. A második félidőben a kapus nélkül újfent kapitulált a vendégcsapat, így 2–1-es vereséget szenvedett.

A Watford mérkőzése sokkal jobban sikerült magyar szempontból, 3–1-es vezetésnél a 93. percben Tőzsér Dániel gólt szerzett, kialakítva a 4–1-es végeredményt. A „lódarazsak” kettős emberelőnyben fejezték be a találkozót, győzelmükkel feljöttek a második helyre, egy pont a hátrányuk a Nottinghammel szemben.

A délután folyamán korábban pályára lépett az Ipswich Town, Bajner Bálint azonban nem kapott lehetőséget.

Ipswich Town–Norwich City 0–1

Az élcsoport: 1. Nottingham 10 pont, 2. Watford 9 (9–4), 3. Norwich 9 (7–2), 4. Wolverhampton 9 (3–1), …17. Ipswich 4,…22. Bolton 1