Videó: a 93. percig vesztésre állt a Newcastle – naná, hogy nyert

2016.09.29. 07:53
Az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokság 10. fordulójának záró mérkőzésén a Newcastle United hazai pályán 4–3-ra legyőzte a Norwich Cityt – úgy, hogy a 93. percben még a vendégek vezettek.

A szerdai mérkőzésen Dwight Gayle találatával a Newcastle United az első félidő közepén előnybe került, ám a „kanárik” még a szünet előtt egyenlítettek, majd a második játékrészben fordítottak, és az utolsó húsz perchez érkezve még 3–1-re vezettek.

A „szarkák” Gayle második góljával a 71. percben szépítettek (2–3), de sokáig úgy nézett ki, hogy ennél többre nem futja az erejükből. A 94. percben aztán Yoan Gouffran fejesével egyenlítettek a hazaiak, akik egy perccel később Gayle harmadik találatával megnyerték a meccset.

A MECCS ÖSSZEFOGLALÓJA

A Newcastle a győzelemmel feljött a tabella harmadik helyére, és egy pontra csökkentette a hátrányát a második Norwich Cityhez képest, míg a listavezető Huddersfield Town három ponttal előzi meg.