NBA: újra győzelmi sorozatot épít a Los Angeles Lakers

2018.12.03. 06:51
Sorozatban harmadik mérkőzését is megnyerte a Los Angeles Lakers az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokságban (NBA): a kaliforniaiak vasárnap hazai pályán érvényesítették a papírformát (120–96) a liga leggyengébb mutatójával szerénykedő Phoenix Suns ellen. Tartja jó formáját a Philadelphia 76ers (17, 8) is, amely egymás után negyedszer, a legutóbbi kilenc mérkőzést figyelembe véve nyolcadszor győzött.

LeBron James 22 ponttal, hat lepattanóval és nyolc gólpasszal, Kyle Kuzma 23 ponttal és nyolc lepattanóval járult hozzá a Nyugati főcsoport ötödik helyén álló Lakers (14, 9) győzelméhez, a szintén odahaza nyerő Philadelphiában JJ Redick 24 ponttal, Joel Embiid 15 ponttal és 14 lepattanóval zárt.