NBA: a Lakers legyőzte a Jazzt; a Hawks meglepte a Bucksot

R. B.R. B.
2022.01.18. 07:31
Az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) hétfői játéknapján a címvédő Milwaukee Bucks 121–114-re kikapott az Atlanta Hawks otthonában.

Az Atlanta az ezt megelőző tíz hazai mérkőzését egyaránt elvesztette. A Hawks a meccs utolsó hat és fél percében 16 ponttal szerzett többet, mint a Bucks.

A Los Angeles Lakers száz pont alatt tartotta a Utah Jazzt, s 101–95-re győzött. LeBron James szerezte a legtöbb pontot, 25-öt.

A Phoenix Suns 121–107-re nyert a San Antonio Spurs vendégeként. Devin Booker összesen 48 pontot dobott, ebből 18-at az első negyedben. Továbbra is a Sunsnak van a legjobb mérlege a ligában (34–9).

A mérkőzésekről bővebben ide kattintva olvashat!